google-site-verification=BvxMlooWolx8Tb37mgDJEJ4jnzVNUEnfiNRmhNciGZ4

دوره‌ی آفلاین آموزش روانکاوی کودک

دوره ویدئویی آموزش روانکاوی کودک دکتر کامبیز کامکاری

از {{model.count}}
1,300,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

آشنایی با تکنیک‌ها و روش‌های مختلف روان‌شناختی برای ارزیابی، تشخیص و درمان مشکلات روانی کودکان و نوجوانان  |  تدریس: دکتر کامبیز کامکاری

سرفصل‌های دوره:

 • اصول و مبانی آسیب شناسی کودک
 • رویکردهای روانکاوی کودک
 • روش‌های تشخیص و شناسایی
 • تکنیک‌های روانکاوی کودک
 • کیس ریپورت


زمان دوره:

1440 دقیقه (24 ساعت) طی 4 جلسه


دوره آموزش روانکاوی کودک به درد چه کسانی می‌خورد؟

دوره تخصصی روانکاوی کودک برای روانشناسان و روان‌پزشکانی که قصد دارند در حوزه روان‌شناسی کودکان فعالیت کنند، مناسب است. همچنین برای افرادی که در زمینه‌هایی مانند آموزش، مشاوره، روان‌درمانی، روان‌شناسی تربیتی و روان‌شناسی اجتماعی کار می‌کنند و قصد دارند در کار با کودکان تخصصی شوند، این دوره مفید است.

علاوه بر روانشناسان و روان‌پزشکان، این دوره برای متخصصان حوزه‌های پزشکی مانند پزشکان کودکان، متخصصین آموزش و پرورش، مدرسان، مشاوران تحصیلی، کارشناسان اجتماعی، مددکاران اجتماعی و ... نیز مفید است.

هدف اصلی دوره تخصصی روانکاوی کودک، آموزش مفاهیم، نظریات و تکنیک‌های روان‌شناسی کودکان و نوجوانان به منظور تشخیص و درمان مشکلات روانی کودکان است. بنابراین، این دوره می‌تواند برای همه کسانی که در زمینه‌های مرتبط با کار با کودکان فعالیت می‌کنند، بسیار مفید واقع شود.


پس از این دوره چه مهارت‌هایی فرا گرفته‌اید؟

پس از گذراندن دوره تخصصی روانکاوی کودک، فرد متخصص به دانش و مهارت‌های لازم برای تشخیص و درمان مشکلات روانی کودکان و نوجوانان مسلط می‌شود. این شامل موارد زیر می‌شود:

 1. آشنایی با تکنیک‌ها و روش‌های مختلف روان‌شناختی برای ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی کودکان و نوجوانان، مانند روش‌های مصاحبه، تست‌های روان‌شناسی، روش‌های مشاهده و...
 2. آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز برای ارتباط با کودکان و نوجوانان و برقراری روابط اثربخش با آن‌ها، مانند مهارت‌های ارتباطی، ارائه حمایت روانی و...
 3. آشنایی با روش‌های مختلف درمانی برای مشکلات روانی کودکان و نوجوانان، مانند روش‌های شناختی-رفتاری، روان‌درمانی فردی و گروهی، روان‌درمانی خانواده و ...
 4. آشنایی با مباحث مرتبط با سلامت روان کودکان و نوجوانان مانند شکل‌های مختلف اختلالات روانی، راهکارهای پیشگیری و مداخلات دارویی و غیردارویی درمانی.

در کل، فردی که دوره تخصصی روانکاوی کودک را گذرانده باشد، می‌تواند به عنوان یک تخصصی در حوزه روان‌شناسی کودکان و نوجوانان فعالیت کند و به راحتی می‌تواند به نیازهای روانی کودکان و نوجوانان پاسخ دهند.


برخی از دیگر امتیازات این دوره:

 • مدرک مورد تایید سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و سازمان بهزیستی کشور
 • محصول با تخفیف آزمون اندریافت کودکان CAT
 • پشتیبانی از طریق تلگرام توسط متخصصین
 • سه ماه استفاده از محتوای آفلاین دوره


نحوه خرید و استفاده از این دوره:

برای خرید و استفاده از این دوره با لمسِ یکی از لینک‌های زیر با ما مرتبط شوید:

و یا به شماره 09929008085 پیامک بدهید.دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...